Outsourcing IT

Wraz z rozwojem infrastruktury informatycznej w firmach, wzrasta koszt utrzymania działów IT. Rozwiązaniem tego problemu jest outsourcing, czyli przekazanie odpowiedzialności za zarządzanie tą infrastrukturą firmie zewnętrznej, wyspecjalizowanej w informatycznej obsłudze przedsiębiorstw.

Outsourcing IT jest naszą flagową usługą. Pomagamy firmom sprawnie się rozwijać, zarządzając zasobami ich infrastruktury informatycznej w sposób zapewniający ciągła i bezawaryjną pracę. Zarządzamy sieciami komputerowymi, a w ramach nich: serwerami, bazami danych, systemami sprzedaży DMS/CRM, programami księgowymi, bezpieczną komunikacją między oddziałami firm, systemami kopii zapasowych.
Dbamy także o urządzenia będące integralną częścią lokalnej sieci komputerowej, takie jak : drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, czytniki kart, urządzenia fiskalne itd.

Dostarczamy i konfigurujemy sprzęt komputerowy i oprogramowanie dostępne na rynku. Dodatkowo, jesteśmy w stanie stworzyć oprogramowanie skrojone na miarę, pod kątem Państwa indywidualnych potrzeb. W 2007 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o usługi telekomunikacyjne. Dziś opiekujemy się całością sieci telefonicznych naszych klientów wraz z urządzeniami wchodzącymi w ich skład.

Outsourcing z naszą firmą to maksimum wydajności lokalnej infrastruktury teleinformatycznej, przy minimalnych kosztach utrzymania.  

Zaufali nam

Prev Next