Zespół

Nasz zespół stanowią ludzie o szerokiej wiedzy zarówno w zakresie swej specjalizacji jak i innych zagadnień IT co sprawia, że służą pomocą
w bardzo szerokim zakresie problematyki IT. Głównymi postaciami firmy są :

Mateusz Zdunikowski

Absolwent Wydziału Cybernetyki WAT, założyciel firmy MTI SYSTEMS. Początki to projekty i wdrożenia infrastruktur IT, administracja sieci, integracja systemów, bezpieczeństwo sieci oraz rozwiązania telekomunikacyjne i administracja systemami VOiP. Obecnie specjalizuje się we wdrożeniach IT w ramach projektów unijnych, kierowaniem oraz poszerzaniem kompetencji zespołu MTI, a także rozwijaniem współpracy z firmami dostarczającymi nowoczesne rozwiązania IT. Wielbiciel zagadnień historycznych z okresu II wojny światowej.

Przemysław Popielarski 

 Absolwent Wydziału Cybernetyki WAT, od 20 lat w zawodzie na stanowiskach administratora systemów, administratora sieci oraz kierownika działu IT. W MTI SYSTEMS zajmuje się wsparciem dużych przedsiębiorstw w tym serwerami, sieciami, integracjami oraz bezpieczeństwem IT. Specjalizuje się również w bazach danych jak Ms SQL, Pervasive SQL czy Firebird. Ukończył liczne kursy, studia podyplomowe, szkolenia m.in. z zakresu NetWare, Solaris, Cisco, wirtualizacje Hyper-V i inne. Prywatnie miłośnik sportów wodnych.

Robert Obertyński

Absolwent Wydziału Cybernetyki WAT, przeszło 20 lat specjalizuje się w projektach, wdrożeniach i administracji systemów telekomunikacyjnych dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Na swoim koncie ma ukończone studia podyplomowe oraz liczne kursy i certyfikaty firm takich jak Cisco, Avaya, Alcatel czy Panasonic. Prywatnie amator domowych pieleszy.

 

Adam Mizera

Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania. Od kilkunastu lat w zawodzie na stanowisku II linii wsparcia użytkowników, administratora sieci i baz danych . Aktualnie ma szeroki zakres obowiązków od administracji serwerów i zarządzania sieciami poprzez administrację baz SQL, Pervasive SQL czy Firebird, kończąc na bezpieczeństwie sieci i zarządzaniu systemami dostępu. Na swoim koncie ma studia podyplomowe oraz kursy z dziedziny bezpieczeństwa informacji, bezpieczeństwa sieci komputerowych. Prywatnie miłośnik kina i motoryzacji.

 

Adam Poświata

Od 6 lat zajmuje się wsparciem użytkowników końcowych w dużych przedsiębiorstwach. Specjalista w zakresie administracji multimedialnych systemów firmy Kramer Electronics. Ukończył liczne szkolenia firm takich jak Microsoft, HP czy Dell. Miłośnik wspinaczki wysokogórskiej

 

 

Zaufali nam

Prev Next